FŐKÖNYVELŐ (PÉNZÜGYI- ÉS SZÁMVITELI VEZETŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy és az egyik
legnagyobb okmány és hamisítás elleni védelemmel ellátott
termékeket gyártó biztonsági nyomdája.

Új munkatársukat keressük a következő pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
(pénzügyi- és számviteli vezető)

Leendő feladatok:
  • Főkönyvelői feladatok önálló ellátása a gazdasági igazgató irányítása alatt
  • Felelősség vállalása a vállalat átfogó számviteli folyamataiért, a magyar számviteli törvényeknek megfelelően
  • Számviteli információk integritását biztosítja a struktúrák kialakításával és a munkafolyamatok ellenőrzésével
  • Hó végi zárási folyamatok irányítása
  • A leltározási tevékenységek koordinálása és vezetése
  • Időszakonként mérleg, eredménykimutatás és egyéb kimutatások készítése, konszolidációval együtt
  • Irányítja a külső és belső szabályzatok alapján az éves zárást jogszabályi kötelezettségeit
  • Kapcsolatot tart a könyvvizsgálókkal és adóhatóságokkal
  • Proaktívan részt vesz a gazdasági folyamatok és ERP fejlesztési projektekben
  • Adóbevallások készítése, ellenőrzése és beküldése
  • Cash-flowt és treasury tevékenységet monitorozza és irányítja
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Alapdiploma pénzügyi, üzleti, gazdasági vagy más releváns területen
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns vezetői tapasztalat
  • ERP-rendszerek alapos ismerete
  • Magabiztos szakmai tudással rendelkezik és nagyfokú önálló munkavégzés jellemzi
  • Kiváló analitikai készségekkel rendelkezik és jártas a MS Excel használatában
  • Kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezik, csapatjátékos
Amit ajánlanak:
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag (havi- és teljesítmény alapú prémium, cafeteria, biztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • 1055 Budapest, Markó utca 13-17.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Békés megye

Ha rendelkezik vezetői affinitással, kiváló szervezőkészséggel és önálló, precíz munkavégzés jellemzi, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Csatlakozzon Partnerünkhöz és legyen részese egy dinamikus termelőcég csapatának! Partnerünk prémium élelmiszerek gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A baromfiipari kínálatban az egyik legmagasabb technológiai feldolgozottságú szegmenst képviselik. Termékskálájukban megtalálható a virsli, májas, felvágott, párizsi, és konzerv termékek, amelyek több ízben, csomagolásformában és méretben elérhetőek. A kb. 300 fős cég Orosházán található, jól frekventált helyen. 6 fős gazdasági egységük vezetésére keresik új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk Győr hulladékgazdálkodásával foglakozó szervezet, mely új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk az 1998-ban alapított magyar tulajdonban lévő független szoftverfejlesztő és szolgáltató cégként kínál szakértői tanácsadást és informatikai megoldásokat bankok és tőkepiaci társaságok számára. Tulajdonosai és alapítói maguk is pénzügyi szolgáltató társaságok korábbi vezetői. Ez a tény meghatározta a vállalat üzleti filozófiáját, és egyedülálló helyzetbe hozta őket az IT iparban: erős üzleti fókusz és széleskörű szakértelem jellemezi őket, amelyet kiváló szoftverfejlesztők és informatikai szakértők támogatnak. Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva