MUNKAIRÁNYÍTÓ (villamosipar)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a SPIE 38 az országban, több mint 46 ezer munkavállalóval
meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria Kft. több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű
villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kv-os távvezetéktől a lakossági
fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Csatlakozz hozzájuk, és nyerj inSPIErációt velük!

Hozzájuk keresünk új munkatársakat egri telephelyeikre
a következő munkakörbe:

MUNKAIRÁNYÍTÓ
(villamosipar)

Munkairányítóként ezek lesznek a feladataid:
Projekthelyszíneken a villamos elosztóhálózatok (0,4-35 kV), szabadvezeték és kábelhálózatok, transzformátorállomások, közvilágítási munkák kivitelezési és karbantartási feladatainak irányítása:

  • A kivitelezési munkák ütemezése, költségtervek, szerződések előkészítése, teljesítésigazolások kiállítása
  • Műszaki dokumentációk összeállítása: helyszíni felmérések, árkalkulációk, ajánlatok készítése
  • SAP rendszerben a munkák folyamatos nyomonkövetése
  • Projekt adminisztráció, munkafolyamatok dokumentálása
  • Napi munkavégzés zavartalan működésének koordinálása (anyagok, gépek, járművek)
  • Alvállalkozóink munkafolyamatainak koordinálása, kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás beszállítóinkkal, megrendelőinkkel, önkormányzatokkal, hatóságokkal és a társterületekkel
  • Építésvezetővel folyamatos egyeztetések
Fontos tudnod:
  • A munkavégzés 90%-ban az irodában történik – a projekteket menedzseled
  • A projektek felmérése és koordinálása egy-egy napot vesz igénybe – ilyenkor viszont munkaruhában kell a terepre kimenned a munkát felmérni
Amit Partnerünk nyújt az inSPIErációdhoz:
  • Bérezés megegyezés szerint, ha van konkrét bérigényed, nyugodtan tüntesd fel
  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend (H-P)
  • Bejelentett versenyképes alapbér + pótlékok
  • Évi nettó 348.000 Ft Cafeteria
  • Munkábajárás költségeinek támogatása (jogszabályi feltételek mellett)
  • Bruttó bér havi 5 %-ának megfelelő összeg magánnyugdíjpénztári befizetése
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Folyamatos munka-ellátottság
  • Szakmai képzések támogatása
  • Biztonságos munkakörnyezet: szerszámok, munkaruha, egyéni védőeszközök, melyeket folyamatosan karbantartunk és ellenőrzünk
Amit Tőled kérnek:
  • Minimum villamosipari technikusi végzettség (pl. Erősáramú elektrotechnikus)
  • MS Office programok napi szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési rutin
  • Jó kommunikációs készség
  • Tudj bánni az emberekkel (menedzselned kell őket)
  • Legyél jó szervező, gondolkodj projektben
  • Legyél motivált és szeress dolgozni, mert nagyon fontos munkát végzel
Előnyt jelent:
  • Villamosmérnök, vagy erősáramú villamosmérnök (energetika szak preferált) végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat:
  • Áramszolgáltatónál vagy kivitelezés területén
  • Tervezésben
  • Meglévő felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-VI),
  • Angol nyelvtudás
  • SAP, autocad szoftverek ismerete
Ide várnak dolgozni:
  • H-3300 Eger, Vincellériskola utca 26.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!