TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a VITAKING Kft. vitaminok és étrend-kiegészítők
gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Az elmúlt években egymás után 5x elnyerték a MagyarBrands díjat,
kétszeres Business SuperBrands díjasok, valamint 8. éve jegyzik cégüket
a pénzügyileg legstabilabb és legmegbízhatóbb magyarországi vállalkozások között.

Ezeken túl egy sor üzleti elismerés jelzi, hogy miért érdemes velük együttműködni.

Ha Te is szeretnél egy barátságos, sikeres, összetartó csapat tagjává válni,
akkor add le jelentkezésedet (akár pályakezdőként), mert most
hozzájuk keresünk 2 új kollégát az alábbi pozícióba:

(Észak-Dunántúli és Dél-Dunántúli régióra)

Leendő feladatok:
  • Potenciális disztribútorok keresése
  • Termékek bemutatása
  • Igények felmérése
  • Kapcsolattartás a törzsvevőkkel és a már meglévő partnerekkel
  • Partnerek látogatása
  • A poszthoz tartozó adminisztráció tevékenység pontos végzése (árajánlat, adminisztrációs tábla vezetés stb.)
  • Gépjárművel kapcsolatos karbantartás, adminisztrációk (pl. menetlevél)
  • Útvonalterv készítése
  • Éves célok elérése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Gépjármű vezetői jogosítvány
  • Alapszintű Számítógép ismeret – Word, Excel, e-mail használata
  • (Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadják)
Munkavégzéshez szükséges tulajdonságok:
  • Aktív, energikus, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Utazásra való hajlandóság, gyakorlott sofőr
  • Átgondolt döntéshozatal és üzleti érzék
  • Önálló munkavégzés
  • Motiválhatóság és hajlandóság a tanulásra
  • Alkalmazkodó készség
  • Reprezentatív megjelenés (üzleties öltözködés a tárgyalásokon)
  • A vitaminok és étrend-kiegészítők „szeretete” – legyen némi meggyőződése arról, hogy jók
Előnyt jelent:
  • Észak-Dunántúli - Pápa, Kisbér, Ajka, Zirc körön belüli lakhely (1-es terület)
  • Dél-Dunántúli - Kaposvár környéki lakhely (3-as terület)
  • Elhivatottság az egészséges életmód iránt
Amit biztosítanak:
  • Alap fizetés + jutalék (befolyt nettó forgalom árrése alapján)
  • Teljesítményarányos fizetés (nincs plafon)
  • Feladatkörrel kapcsolatos és egyéb képzések (a későbbiekben is folyamatos belső és külső képzések)
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása (mentor program)
  • Folyamatos kihívások és motiváló légkör
  • Munkavégzéssel kapcsolatos eszközök (gépkocsi, laptop, telefon stb.)
  • Hivatalosan bejelentett munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
Munkaidő:
  • Az irodai nyitvatartás hétfőtől péntekig: 08-16:30-ig. (fél órás ebédidővel)
  • Területen rugalmas időbeosztás
  • Minden második hétfőn Veszprémbe kell utazni
  • Negyedévente egy szakmai nap, mindig szombatra esik, Budapesten
Munkavégzés területe:
  • Észak-Dunántúli régió Tatabányáig (1-es terület: Vas, Győr-Moson-Sopron, Veszprém, Komárom-Esztergom, Fejér Vármegyék a Balaton Vonala felett).
  • Dél-Dunántúli régió (3-as terület: Zala, Somogy, Tolna, Baranya, és Fejér vármegyék a Balaton vonala alatt).
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe… Kereskedelmi csapatuk a növekvő igények miatt bővülést tervez most, így az alábbi pozícióba keresik legújabb kollegájukat:

A hirdetés lejár 33 nap múlva