ÉPÍTÉSZ, TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a H&H Home Group egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás,
amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját
szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen
és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítőirodát,
valamint önálló tüzépet is üzemeltetnek,
és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni!

Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik.
Tovább kívánják bővíteni csapatunkat is.

Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében,
csatlakozzon hozzájuk tatabányai központjukba az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Családi-, típus- és társasházak épületek önálló és csapatban való tervezési feladatainak ellátása,
  • Koncepció-, engedélyezési- és kiviteli tervek készítése látványtervekkel,
  • Szakági tervezők munkájának koordinálása,
  • Tervezői művezetés.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 5 év tapasztalat,
  • Építészmérnök egyetemi végzettség,
  • Tervezésben szerzett szakmai tapasztalat, (családi ház, társasház),
  • Önálló feladatmegoldó képesség,
  • ArchiCAD magabiztos ismerete,
  • Látványtervezői programok ismerete,
  • „É” érvényes kamarai jogosultság, műszaki ellenőr, FMV.
Előnyt jelent:
  • Lumion program ismerete,
  • Jogosítvány.
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés,
  • 13. havi fizetés,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Fejlődési lehetőség kivitelezés területén is,
  • Családias légkör, jól felszerelt iroda, szép környezetben,
  • Próbaidőt követően ¼ évente motivációs bónusz.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tatabánya.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra.
Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Szeretnéd kibontakoztatni kreativitásodat úgy, hogy közben otthonokat varázsolhatsz szebbé? Tudod, mi az a titok, ami egy üres térből otthont varázsol? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk 2007-ben alakult építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalkozás, melynek fő profilja az építőanyagok kis és nagykereskedelme, importja, exportja. 5 éve nyitották meg exkluzív, 660 négyzetméteres csempeszalonjukat, ahol minőségi, olasz dizájner termékekkel - csempékkel, fürdőszoba-és konyhabútorokkal foglalkoznak. Most számukra keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva