B ÉS C KATEGÓRIÁS GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye, Győr

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a GYHG Győri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Munkakör betöltésének feltétele:
  • B vagy C kategóriás jogosítvány, GKI
Fő feladat:
  • Hulladékszállító és gyűjtő gépjárművekkel a járatfeladat teljesítése járatterv szerint
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatás
  • Béren kívüli juttatás
  • Jól tervezhető munkaidő beosztás
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés pontos helye:
  • 9028 Győr, Külső Fehérvári út 1., ill. 112 település teljes területe (Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron és Veszprém megye járatútvonal szerint)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A logisztika, fuvarszervezés területén már otthonosan mozog és ebben keres új kihívást? Szívesen dolgozna egy nemzetközi, mégis családias és közvetlen munkakultúrában? Most itt a megfelelő lehetőség Önnek! Partnerünk egy olasz háttérrel rendelkező, stabil faipari termelő vállalat, fő profilja a nyárrönkökből készült furnérlapok gyártása és értékesítése. Víziójukban nagy hangsúlyt kap a hosszútávú szervezetfejlesztés és közösségépítés, fontos számukra a munkakörülmények és a minőség folyamatos javítása. Vegye kezébe egy kulcsfontosságú terület, a szállítás és logisztika szervezését az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk idén immár 31 éves, Magyarország EU csatlakozása óta a közúti fuvarozásra koncentrál. Alapítása és folyamatos fejlődése sikeres nemzetközi együttműködés eredménye, az alapítás óta sokszorosára növekedett szervezetet ma is kifejezetten családias hangulatú, a KKV-k lelkivilága jellemzi. Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva