VEZETŐ FELSZOLGÁLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy Michelin csillagos étterem,
számukra keresünk most új munkatársat
a következő munkakörbe:

Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Vendéglátás szeretete
  • Minimum 3 éves tapasztalat a fine-dining világában
  • Angol nyelvtudás – társalgási szinten
  • Letisztult és kifinomult megjelenés barátságos személyiséggel
  • Kreativitás, szakma iránti odaadás
  • Részlegek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikátor, mind az ügyfelekkel, mind a vendégekkel - a foglalások lebonyolításához - mind a kollégákkal
  • Megbízható és csapatjátékos
Előnyt jelent:
  • További idegen nyelv ismerete
  • Hasonló szintű/stílusú étteremben szerzett tapasztalat
  • Borral kapcsolatos ismeretek pl. WSET
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség inspiráló környezetben
  • Versenyképes fix fizetés + ösztönző, prémium
  • Munkalehetőség folyamatosan fejlődő környezetben, állandó képzésekkel
  • Csapatépítő tréningek és kirándulások
  • Családias - bármennyire is dinamikusan fejlődő - környezet festői környezetben, a fővárostól mindössze egy órányi távolságra, nyugodt természetben, közvetlenül a tatai Öreg-Tónál
  • Privát stúdió, lakás 10 perc sétára a helyszíntől
  • Napi étkezés
Munkaidő:
  • Heti 4 nap – csak vacsoraszervíz
Munkavégzés pontos helye:
  • Tata
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű,
lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Egy olyan lehetőségnek a hirdetését olvasod, ami megváltoztathatja az életedet. Ismerd meg vendégeid igényeit, szokásait és biztosítsd nekik a legmagasabb szintű élményt minden alkalommal. Legyél te az étterem arca és fejleszd kapcsolataidat és ismereteidet! Partnerünk Budapest egyik legnívósabb étterme, ahol a magyar elit mellett sűrűn megfordul számos világsztár is. Több mint száz éves múltra tekintenek vissza exclusive rendezvényeikkel és párját ritkító ételeikkel. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: VEZETŐ PINCÉR

A hirdetés lejár 59 nap múlva