KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Bau-Systeme 92 Kft. 100%-ban magyar tulajdonú
Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége.

Partnereinek csak a legjobbat kívánja nyújtani mind a termékeik
minőségét mind a szolgáltatásaik színvonalát tekintve.

Országos hálózatuknak és web áruházaiknak köszönhetően
teljes lefedettséggel rendelkeznek a magyar piacon.

Most keszthelyi telephelyére keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A telephelyre érkező partnerek szakszerű kiszolgálása
  • Gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • Aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével
  • Szerződések előkészítése
  • Megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • Árajánlat készítése, szállítólevél kiállítása, számlák koordinálása
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és magas szintű problémamegoldó készség
  • Magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • Kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • Siker- és eredményorientáltság
  • Optimista és proaktív gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Építőipari tanulmányok vagy építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő kollektívát és a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúrát
  • Sokrétű, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört
  • Cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • Jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából
Munkavégzés pontos helye:
  • Keszthely
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Műszaki beállítottsággal rendelkezel? Szereted a pörgést és a helyzetek gyors megoldására törekszel? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk villamosipari, mérnöki szolgáltatásokkal, ezen belül elsősorban karbantartással, készenléti szolgáltatásokkal és kivitelezéssel foglalkozó cég. Légy része egy szuper csapatnak és csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba: SZAKMAI VEZETŐI ASSZISZTENS (VILLAMOSIPAR)

A hirdetés lejár 65 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk a fémalkatrész gyártás, szerszámkészítés, és felületkezelés területén egyedi portfólióval rendelkező, több mint 30 éve működő magyar tulajdonú vállalat. Műszaki adminisztráció elvégzésére, rendelések rögzítésére teljes munkaidős (8 óra) kollégát keresnek a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva