GÉPKOCSI FELVÁSÁRLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Élsz halsz a használt autókért és sok pénzt szeretnél keresni?
Imádod az utazást, az új kihívásokat?
Kiemelkedő szinten megérted magad az emberekkel és képes vagy a dolgok mögé látni?
Akkor ez a hirdetés neked szól!

Partnerünk több mint 15 éve használt autók kereskedelmével foglalkozik.

Dunakeszi telephelyére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe.

Ha ez messze van és mégis úgy érzed, hogy ez a hivatás neked szól, ne csüggedj
add be önéletrajzod! Igyekeznek minden fél számára megfelelő lehetőséget kialakítani.

Feladatok:
  • Használt autók kiválasztása, azok árának piackutatása,
  • Ügyfelekkel való telefonos kommunikáció, telefonon történő állapotfelmérés,
  • Vételi ajánlatok megtétele,
  • Időpont egyeztetés személyes megtekintésre, a gépjárművek esztétikai, műszaki állapotfelmérése,
  • Vétel teljes körű lebonyolítása, dokumentációk kezelése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • 1-3 éves használt autók felvásárlásában szerzett tapasztalat,
  • Minimum B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, lojalitás,
  • Jó megjelenés, agilitás, precizitás.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Korábban szerzett igazolt tapasztalat,
  • Angol, Német nyelvismeret.
Amit kínálnak:
  • Megegyezés alapján fix vagy fix + jutalékos fizetési rendszer,
  • Stabil, támogató céges háttér,
  • Hosszú távú együttműködés esetén céges autó, telefon,
  • Home Office napok lehetősége,
  • Folyamatosan fejlődő családias, szakmailag támogató, jó hangulatú csapat.
Munkavégzés pontos helyszíne:
  • Országos (távoli munkavégzés is szóba jöhet)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, a vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható a használt autó piac igényei szerint.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka a magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, akkor jelentkezz még ma. A következő pozícióba keresünk hozzájuk új munkatársat:

A hirdetés lejár 8 nap múlva