GAZDASÁGI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország
legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre, valamint a vevői elégedettségre,
mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Hozzájuk keresünk új munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Ilyen feladataid lesznek Neked és csapatodnak:
  • Vevő oldali követelések, beszállító oldali kötelezettségek kezelése, s az ezzel kapcsolatos heti és havi kimutatások elkészítése a vezetőség részére,
  • Vevői és szállítói kapcsolattartás, kompenzálásokkal és bónuszelszámolásokkal kapcsolatos ügyintézés, folyószámla egyeztetések, számla reklamációk kezelése,
  • Hó végi és hó közi gyűjtőszámlák elkészítése,
  • Banki utalások adminisztrációja, a bankszámla kivonat napi szintű ellenőrzése, kivezetése,
  • Pénztárak ellenőrzése,
  • Fő pénztárral kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Pénzkezelési szabályzat, valamint monitoring rendszer kialakítása,
  • Pénzügyi beszámolók készítésének támogatása, könyveléssel való együttműködés,
  • Pénzügyi feladatok szervezése, irányítása, pénzügyes, pénztáros kollégák támogatása, munkájuk ellenőrzése, információáramlás koordinálása, kimutatások készítése,
  • Meglévő pénzügyi folyamatok felülvizsgálata, szükség szerinti megújítása, betartatása,
  • Hitelbiztosítóval kapcsolatos teljes körű ügyintézés.
Amit elvárnak Tőled:
  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • Minimum 1-3 éves tapasztalat főkönyvelőként vagy gazdasági vezetőként, kereskedelmi vagy szolgáltató szektorban,
  • Magabiztos MS Office használat,
  • Precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodásmód,
  • Határozott, vezetői attitűd,
  • Kiváló problémamegoldó készség.
Előnyt jelent:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Építőiparban, villamossági területen szerzett tapasztalat,
  • Pénzügyi, gazdasági vezetői tapasztalat.
Amiért jó náluk dolgozni:
  • Bérezés megegyezés szerint, bérigényhez igazodva,
  • Alapbéren felül havi nettó 27.000 cafetéria OTP SZÉP kártyán,
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, kulturált modern munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat tagja lehetsz, lelkes, közvetlen munkatársakkal,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel, belső karrier rendszerrel,
  • Nincsenek kellemetlen meglepetések! Folyamatos visszajelzést kapsz a feletteseidtől, egy objektíven működő értékelési rendszeren keresztül,
  • Bográcsozások, közös ebédek, csapatépítők.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest VIII. kerület. Népliget (1-es villamos vonalán).
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 07:00-15:00 óráig.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Békés megye

Ha rendelkezik vezetői affinitással, kiváló szervezőkészséggel és önálló, precíz munkavégzés jellemzi, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Csatlakozzon Partnerünkhöz és legyen részese egy dinamikus termelőcég csapatának! Partnerünk prémium élelmiszerek gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A baromfiipari kínálatban az egyik legmagasabb technológiai feldolgozottságú szegmenst képviselik. Termékskálájukban megtalálható a virsli, májas, felvágott, párizsi, és konzerv termékek, amelyek több ízben, csomagolásformában és méretben elérhetőek. A kb. 300 fős cég Orosházán található, jól frekventált helyen. 6 fős gazdasági egységük vezetésére keresik új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk Győr hulladékgazdálkodásával foglakozó szervezet, mely új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk az 1998-ban alapított magyar tulajdonban lévő független szoftverfejlesztő és szolgáltató cégként kínál szakértői tanácsadást és informatikai megoldásokat bankok és tőkepiaci társaságok számára. Tulajdonosai és alapítói maguk is pénzügyi szolgáltató társaságok korábbi vezetői. Ez a tény meghatározta a vállalat üzleti filozófiáját, és egyedülálló helyzetbe hozta őket az IT iparban: erős üzleti fókusz és széleskörű szakértelem jellemezi őket, amelyet kiváló szoftverfejlesztők és informatikai szakértők támogatnak. Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva