VARRÓNŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Modern munkaeszközök
  • Betanulást és szakmai fejlődés támogatását
  • Támogató légkör, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% útiköltség támogatás távolsági tömegközlekedésre
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőség
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Gépi szabás, összetűzés, gépi varrás, letisztázás, szegés, gomblyukazás
  • Felügyeled a rád bízott berendezések működését, elvégzed a szükséges beavatkozásokat: orsócsere, fonalszakadás, tűhiba, tűtörés megszüntetése
  • Minőségi és mennyiségi ellenőrzés
Ideális jelölt vagy ha:
  • Rendelkezel varrónői szakképesítéssel
  • Van legalább 1-2 éves tapasztalatod
  • Pontosan és precízen végzed a munkád
Munkaidő:
  • Két műszak: hétfőtől péntekig 06:00-14:00, 14:00-22:00
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva,
regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva