ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Legyél te a napelem rendszerek Wall Street Farkasa!

Érdekel a megújuló energia folyamatosan fejlődő világa?

Szeretnél olyan munkát, ami a kiemelkedő pénzkereset mellett
valódi értéket is teremt?

A náluk elvégzett munkáddal pozitív hatást gyakorolhatsz a környezetre,
plusz a jövő technológiáit hasznosíthatod.

Partnerünkhöz keresünk most új elszánt munkatársat a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ
Elvárások:
  • A napelemes értékesítésben tapasztalat
  • Saját gépjármű, jogosítvány
  • Üzletkötői munkaterületen szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Magabiztos, ápolt megjelenés
Amit biztosítanak:
  • Üzletkötői Szerződés alapján bérezés jutalékos rendszerben
  • Céges számítógép
  • Céges telefon
  • Évi kettő céges rendezvény
Munkavégzés pontos helye:
  • Home office (eseti jelleggel: Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Pest, Somogy, Veszprém, Budapest, Tolna, Zala megye)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő- közvetítő vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Szeretsz telefonálni? Könnyen megérteted magad az emberekkel? Fiatalos csapatunk bővítése céljából, Sales gyakornokot keresünk. Ha te is egy profi munkaerő-közvetítő csapat oszlopos tagja lennél, miközben tanulmányaidat folytatod, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, akkor jelentkezz még ma. A következő pozícióba keresünk hozzájuk új munkatársat:

A hirdetés lejár 7 nap múlva