MŰSZAKI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a fémalkatrész gyártás, szerszámkészítés, és
felületkezelés területén egyedi portfólióval rendelkező,
több mint 30 éve működő magyar tulajdonú vállalat.

Műszaki adminisztráció elvégzésére, rendelések rögzítésére
teljes munkaidős (8 óra) kollégát keresnek a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • SAP vállalatirányítási rendszerben: beszerzési rendelések adminisztrálása, gyártás indítás és lezárás adminisztrálása, napi gyártási számok összesítése,
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Esetleges irodai beszerzések lebonyolítása,
  • Vezetőség munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Műszaki rajz alapszintű olvasási képesség,
  • SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete preferált,
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Microsoft programok (Word, Excel, Outlook) ismerete,
  • Együttműködési készség, rugalmasság.
Amit kínálnak:
  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • Dinamikusan fejlődő, stabil, szakmai háttér,
  • Piacképes juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiszámítható munkarend, szabad hétvégék.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, X. Kerület
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű,
lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk egy közel 20 éves, magyar tulajdonú, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég. A piaci kihívásoknak megfelelően épületgépészeti szakágak komplett kivitelezését valósítják meg ipari, logisztikai, kereskedelmi, középületi és egyéb beruházások során. Sikerük és dinamikus fejlődésük kulcsa az elvégzett munkájuk magas minősége. Most bővülés miatt keressük új munkatársukat a 6 fős ajánlatkészítő csapat élére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk egy közel 20 éves, magyar tulajdonú, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég. A piaci kihívásoknak megfelelően épületgépészeti szakágak komplett kivitelezését valósítják meg ipari, logisztikai, kereskedelmi, középületi és egyéb beruházások során. Sikerük és dinamikus fejlődésük kulcsa az elvégzett munkájuk magas minősége. Most bővülés miatt keressük új, akár pályakezdő munkatársukat a 6 fős ajánlatkészítő csapatba az alábbi pozícióba: