KALKULÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Shoptec a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási
tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte.

Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek,
valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak.

Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz.
Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja őket, és teszi azzá, őket, akik most is.

Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük?

Add le jelentkezésed, hogy TE lehess csapatuk új tagja az alábbi munkakörben:

KALKULÁTOR

A Te szereped a szervezetükben:
  • Termékköltség becslésekhez kapcsolódó lehetséges potenciálok és rizikók dokumentációja és követése
  • Új termékek kalkulációjának elkészítése
  • Szériagyártás termékköltség becslések és variációk kidolgozása előzetes darabjegyzék és vázlatok, valamint egyeztetett műszaki tartalom alapján
  • Transzferárak kalkulációja a termékköltség alapján, árak beállítása
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, projekt csapattagokkal, beszerzés munkatársaival
  • A rendelkezésre bocsájtott információk alapján művelettervet és kalkulációt készít
  • Alapanyag, szerszám és bérmunka árakat kér be a beszerzésen keresztül
  • Gyárthatósági vizsgálatokat végez
  • Műveletterveket és darabjegyzékeket készít a vállalatirányítási rendszerben
  • Az árkalkulációkat rendszerezve tárolja
  • Vezeti a számára előírt dokumentációt
  • Elvégzi az osztályon rábízott feladatokat
  • Adatszolgáltatás a felettesei és a társosztályok felé
Jelentkezz, ha:
  • Középfokú gazdasági végzettséggel és műszaki tapasztalattal VAGY műszaki végzettséggel és gazdasági tapasztalattal rendelkezel
  • Szóban és írásban jól kommunikálsz németül és / vagy angolul (egy nemzetközi vállalatcsoportnál fogsz dolgozni, nyelvtudásodra biztosan szükséged lesz)
  • Biztos műszaki rajz ismereteid vannak
  • Dolgoztál már CAD/CAM programmal
  • Jól érzed magad, ha csapatban dolgozhatsz
  • Munkádat önállóan, precízen hajtod végre
Méltányolják, ha van:
  • Gyártó vállalatnál szerzett fémipari tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítanak egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Alapbéren felüli juttatást (mozgóbér)
  • Gyümölcs-nap, születésnapi bónusz
  • Utazási támogatást
Helyileg hol fogsz dolgozni?
  • Pápa környékén
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ? Ügyfelünk egy amerikai tulajdonban lévő műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. A termelés működtetéséhez és fejlesztéséhez keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Gyártás, Termelés | Baranya megye

Mérnöki végzettséggel rendelkező gyakorlati szakember vagy? Esetleg már van tapasztalatod gyártási területen? Ha a válaszod igen, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal. Most mágocsi üzemébe keresünk szakembert kiemelt bérezéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva