MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Vegyél részt Te is a hazai ingatlanpiac legnagyobb projektjeinek megvalósításában!

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, generálkivitelezéssel foglalkozó cég. Portfóliójuk széles körű projektekből áll, többek között laboratóriumokat, irodákat, logisztikai központokat és lakóparkokat is építenek.

Csapatbővítés céljából keressük legújabb munkatársukat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Pályázatok, elnyert projektek műszaki tartalmának feldolgozása, műszaki tartalom ellenőrzése, árazása
  • Tervezői, alvállalkozói, megrendelői egyeztetések lebonyolítása
  • Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, ajánlatok kiértékelése, ártükör készítés
  • Projekt dokumentáció kezelése, kimutatások készítése, költségkeretek nyilvántartása
  • Ütemtervek készítése, egyeztetése az építésvezetővel
  • Átadási dokumentáció összeállítása
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Minimum középfokú magasépítési végzettség
  • Legalább 3 év előkészítői tapasztalat generál kivitelezésben
  • AutoCAD, ArchiCAD programok ismerete, magabiztos használata
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök / építészmérnök)
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Céges KPI függvényében év végén 1-3 havi bérnek megfelelő bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú vállalat
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest, 11. kerületi iroda (Újbuda Center közelében)
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!” Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye