HR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb
szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre, valamint a vevői elégedettségre,
mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Hozzájuk keresünk új munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, interjúk lebonyolítása,
  • Szervezetfejlesztés, munkavállalói elégedettségnövelési programok kidolgozása,
  • Hózárásokhoz történő adatszolgáltatás a bérszámfejtő cég részére,
  • Egy havi munkaidőkeretes beosztások készítése,
  • Beléptetéssel, kiléptetéssel, személyi változásokkal kapcsolatos adminisztráció,
  • Munkaidő nyilvántartás adminisztrációja,
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal, tájékoztatás és támogatás,
  • A cégen belüli HR tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás,
  • Személyi anyagok karbantartása,
  • Vállalati külső és belső kommunikáció fejlesztése és hatékony megvalósítása,
  • Kapcsolattartás tűz és munkavédelmi szolgáltatóval, üzemorvossal,
  • Cafetéria rendszer üzemeltetése,
  • Céges csapatépítő programok szervezése,
  • Vezetők támogatása HR jellegű kérdésekben.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 1-3 év HR specialistaként vagy generalistaként szerzett tapasztalat,
  • MS Office programok magabiztos használata,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség, kitartó és lelkes attitűd.
Előnyök:
  • Kereskedelmi területen szerzett HR tapasztalat,
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
Amiért jó náluk dolgozni:
  • Bérezés megegyezés szerint, alapbéren felül pedig béren kívüli juttatással jutalmazzák a munkád,
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, modern munkakörnyezetben,
  • Fiatalos csapatban dolgozhatsz, és folyamatos visszajelzést kapsz feletteseidtől a munkáddal kapcsolatban,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely, fejlődési és erőlelépési lehetőségekkel,
  • Támogató vezetőség, kifogyhatatlan szakmai kihívás és jó hangulat vár Rád!
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest VIII. kerület. Népliget (1-es villamos vonalán).
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 07:00-15:00 óráig.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Cégünk az egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk mérnök és IT szakemberek, illetve felsővezetői keresésekben is. Jelenleg új munkatársat keresünk sikeres fejvadász csapatunkba a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
HR, Munkaügy | Pest megye

Partnerünk műanyag autóalkatrészek gyártásával (műanyag fröccsöntéssel) foglalkozik. M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyükre, csapatuk erősítésére keresünk hosszú távra új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk immáron 30 éve meghatározó szereplőjeként van jelen az ipari épületautomatizálás területén, ami azt jelenti, hogy olyan nagy volumenű projektben vett részt, mint a MOL Campus, BOG Hotel és Irodaház, Seiren autókárpit gyártóüzem, Toray szeparátorfólia gyártóüzem, Nestlé állateledel gyár vagy Ózon Hotel & Luxury Villas. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 12 nap múlva