ELADÓ-SZAKTANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Étrend-kiegészítőket, vitaminokat értékesítő partnerünk részére
új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Hasonló szakterületen szerzetél már tapasztalatot
  • Kedves, segítőkész személyiség
  • Légy talpraesett, megbízható
Leendő feladataid lesznek:
  • Szaktanácsadás a termékeikre vonatkozóan
  • Klasszikus bolti eladói feladatok
Amiért érdemes náluk dolgozni:
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szuper csapat, támogató felettes
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megfelelő szakmai képzések
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Budapest
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő- közvetítő vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Szeretsz telefonálni? Könnyen megérteted magad az emberekkel? Fiatalos csapatunk bővítése céljából, Sales gyakornokot keresünk. Ha te is egy profi munkaerő-közvetítő csapat oszlopos tagja lennél, miközben tanulmányaidat folytatod, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, akkor jelentkezz még ma. A következő pozícióba keresünk hozzájuk új munkatársat:

A hirdetés lejár 8 nap múlva