FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Serioplast Hungary Kft.
a Serioplast Group magyarországi leányvállalata 2008-ban alakult.
Fő profilja a műanyagflakonok gyártása.
A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik.

Csatlakozz Te is Nyírbátor első családbarát munkahelyéhez!

Tegyük együtt még sikeresebbé vállalatukat!

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok és felelősségi körök:
  • CI projekteket hajt végre a CI Manager által kiemelt fejlesztési igényeknek és lehetőségeknek megfelelően
  • Aktív közreműködés a LEAN szemlélet és módszertan bevezetésében
  • A termelési folyamatok elemzése, felülvizsgálata, folyamatos fejlesztése (VSM)
  • Kaizen elvek megvalósítása
  • Támogatja a CI Managert a folyamatos fejlesztési projektek eredményeinek nyomonkövetésében, és szükség esetén akciókat hoz létre
  • Minden szinten támogatja a vezetőségi csapatot a folyamatfejlesztési gondolkodásmód előmozdítása érdekében
  • Dokumentáció kezelés, fejlesztés
  • Kapcsolattartás a területek között
Elvárások, készségek:
  • Egyetemi diploma (LEAN vagy mérnöki)
  • Minimum 1- 3 éves tapasztalat
  • WCM szabványok, üzleti gazdaságtan ismerete
  • Az egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi szabályok és gyakorlatok ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felelősségtudat
  • Problémamegoldás, analitikus gondolkodás
  • Soha nem adom fel attitűd, rugalmasság
  • Csapatjátékos
  • Jó és határozott szervezői képesség
Előnyt jelent:
  • A műanyag-formázási technológiák (EBM és/vagy SBM és/vagy IM) ismerete
  • Pályakezdő esetén duális képzésben való részvétel
  • 2D rajzolóprogram ismerete (CAD)
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes környezet
  • Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
  • Vonzó fizetési csomag (cafeteria, munkába járási támogatás, negyedéves bónusz)
Munkavégzés pontos helye:
  • Nyírbátor
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk ipari és fogászati kerámiatermékek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyük dentál üzemi csapatába keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Csatlakozz Partnerünkhöz és legyél részese egy 32 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás csapatának! Fő tevékenységi körük a forgógépek karbantartása, telepítése, beüzemelése és rezgésdiagnosztikai felügyelete, akkreditált laborukban évente több mint 3000 gépet mérnek. Jelentkezz, ha elhivatott vagy az állapotalapú, prediktív karbantartás hatékonyságáért és sikeréért! Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva