KARBANTARTÁS - TALENT POOL

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szereted a változatos és tartalmas munkanapokat? Szeretnél egy fejlesztő környezetben dolgozni és magadnak is bizonyítani?

Partnerünk egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalata. Kisállateledelek és jutalomfalatok gyártásával foglalkoznak most már közel 800 munkavállalóval.

Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság

Bővülő gyáregységeikbe keresünk tehetséges, néhány éves tapasztalattal rendelkező szakembereket. Az alábbi területen várható náluk nyitott lehetőség:

KARBANTARTÁS – TALENT POOL
Ez a Te lehetőséged, ha szívesen részt vennél az alábbi feladatokban:
  • Kidolgoznád és a csapat segítségével megvalósítanád a felelősségi körödbe tartozó gépek, berendezések karbantartási tervét.
  • A gépek megbízhatóságának elemzésében, amit riportokkal szemléltetsz és az eredmények mentén akciókat határozol meg a hatékonyság növelése érdekében.
  • Naponta együttműködnél és kommunikálnál a többi szakterületen dolgozó munkatársaddal annak érdekében, hogy a lehető legmagasabb minőségű munkával teremtsetek értéket a vállalatban.
  • Napi, heti, időszakosan előírt ellenőrzéseket végeznél, a karbantartás során észlelt hibákat javítanád, jelentenéd.
Ahhoz, hogy később csatlakozhass a Csapatukhoz:
  • Szükséged lesz felsőfokú mérnöki végzettségre.
  • Elengedhetetlen, hogy rendelkezz legalább 2-3 év tapasztalattal karbantartás területén.
  • Kiemelkedően fontos, hogy magabiztosan beszélj angolul, hiszen szükséged lesz rá a vállalaton belüli kapcsolattartáshoz.
  • Elengedhetetlen, hogy határozott kiállásod mellett lendületes, agilis személyiséggel rendelkezz.
  • Értékelik, ha nyitott vagy a tanulásra, elmélyülésre a szakmádban.
Amivel Partnerünk megbecsül majd Téged és a munkádat:
  • Szaktudáshoz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő juttatási csomagot tudhatsz magadénak.
  • Éves bónusszal jutalmazzák a lelkiismeretes munkádat.
  • Lehetőséged lesz szakmai fejlődésre egy támogató, szakmailag kiemelkedő csapatban, ahol értékelik az ötleteidet.
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás.
  • Képzéseken vehetsz részt, hogy bővítsd a tudásod.
Munkavégzés helye:  Csongrád-Bokros

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Vas megye

Legmagasabb szinten robotalizált gyártás. Legmodernebb technológiai környezet. Ipar 4.0. És mindez világelső élelmiszeripari nagyvállalati parterünknél jelenik meg, ahol egy óriási beruházásnak köszönhetően közel 160 új munkahelyet teremt ügyfelünk. Most rajtad a sor, hogy csatlakozz mérnökségükbe egy közel 10 fős karbantartási csapat élére, mint

A hirdetés lejár 32 nap múlva