AREA SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél részt venni egy csúcsminőségű munkakörnyezetben, ahol a világ vezető vállalatainak képviselőivel dolgozhatsz együtt? Élvezed az értékesítés folyamatát és szeretsz segíteni az embereknek? Akkor ne keress tovább, mert itt a tökéletes lehetőség számodra!

Partnerünk a világ legnagyobb munkaterület-hálózatának része, amely lehetővé teszi ügyfelei számára, hogy hatékonyabban, gyorsabban és boldogabban dolgozhassanak. Budapesten és vonzáskörzetében (Biatorbágy) 12 lokáción kínálnak magas színvonalú szolgáltatásokat ügyfeleiknek.

Ha szeretnél csatlakozni csapatukhoz és részt venni ebben a dinamikus környezetben, akkor ne habozz, jelentkezz az alábbi pozícióra:

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Értékesítési stratégia meghatározása és végrehajtása (vállalat irodahelységeinek értékesítése).
  • A teljes értékesítési ciklus felügyelete, a lehetőségek felismerésétől a sikeres üzletkötésig.
  • A promóciós és hálózatépítő események és tevékenységek végrehajtása.
  • Az értékesítési teljesítmény maximalizálása a területére vonatkozóan, meghatározott KPI-k teljesítése.
  • Rendszeres kapcsolattartás a potenciális és meglévő ügyfelekkel, a leadek kezelése (hideg és meleg leadek alapján).
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatok elkészítése.

A pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Legalább 1-2 év szolgáltatásértékesítési tapasztalatra.
  • Minimum középfokú végzettségre.
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudásra (szóban és írásban - partnerekkel és vállalaton belüli kapcsolattartáshoz).
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretre.
  • Proaktív, önálló személyiségre.
  • A munkához való felelősségteljes és kitartó hozzáállára.

A jelentkezésnél előny:

  • Biztosítás vagy ingatlan értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amivel megbecsülik munkádat:

  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Teljesítményarányos negyedéves bónusz (felső határ nélkül).
  • Cafeteria.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Dinamikus, fiatalos csapat.
  • Önálló munkavégzés lehetősége.
  • Kiemelkedően professzionális és igényes irodai környezet.

Munkavégzés helye: Budapesten a 12 irodaházuk egyikében (pontos helyszín saját döntés kérdése).

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 9:00-18:00

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a lehetőség, várjuk jelentkezésed angol nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: