MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy ausztriai építőipari gyártó magyarországi leányvállalata
a Büsscher & Hoffmann Kft.

Számukra keresünk új munkatársat törökbálinti irodájukba
az alábbi pozícióba:

Elvárások:
  • SAP integrált könyvelési szoftver ismerete
  • Mérlegképes könyvelő végzettség és érvényes regisztráció
  • Hasonló munkakörben (cég teljes körű könyvelése vagy egymás után több terület könyvelése) szerzett 3 év tapasztalat
  • Erős adózási ismeretek (elsősorban ÁFA)
  • Fontos a versenyszférában szerzett tapasztalat (preferáltan nem könyvelőirodában, de az sem kizárt)
  • Naprakész adózási ismeretek (nem tanácsadó szint, de a napi munkában felmerülő kérdéseket magabiztosan tudja kezelni, utánanézni)
  • Éves beszámoló összeállításában szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Együttműködő, csapatjátékos
  • Pontos, precíz, szabálykövető
  • Munkastílusban rugalmas (új feladatok, szezonálisan nagyobb leterheltség)
  • Szakmailag igényes (jogszabályi változások követése, érdeklődés a felmerülő szakmai kérdések megoldása iránt pl. Adózási kérdések)
  • Önállóság
Főbb feladatok:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása: vevő, szállító, bank, tárgyi eszköz, vegyes tételek, bér, költségelszámolások
  • Banki utalások intézése
  • Havi zárási folyamatban való részvétel
  • Rendszeres és eseti kimutatások készítése
  • ÁFA bevallások összeállítása és benyújtása
  • Dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése
  • Számlák elkészítése, ellenőrzése
  • Kintlévőség követése, kezelése
  • Részvétel könyvvizsgálatban, adóvizsgálatban
  • Aktív kommunikáció munkatársakkal, hatóságokkal, bérszámfejtő céggel
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Törökbálint
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg magyar nyelvű önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk a 2011-ben alapított cég, amely ma Magyarországon az egyetlen olyan cégcsoport, ami közúton, vasúton, a személyszállításban, benzinkút és sportrepülőtér üzemeltetésben, a turisztikában, valamint az egészségügyben is rendelkezik beruházásokkal. Nemzetközi partnerkapcsolat rendszerüknek köszönhetően nemcsak Magyarországon, hanem egész Közép-Kelet Európában is aktívan működnek. Céljuk, hogy folyamatosan fejlesszék cégcsoportjukat, annak érdekében, hogy mind hazai, mind pedig a nemzetközi piac meghatározó szereplőjévé váljanak. Amennyiben szeretnél az Illés Holding csapatához tartozni, akkor add le jelentkezésed az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva