MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy ausztriai építőipari gyártó magyarországi leányvállalata
a Büsscher & Hoffmann Kft.

Számukra keresünk új munkatársat törökbálinti irodájukba
az alábbi pozícióba:

Elvárások:
  • SAP integrált könyvelési szoftver ismerete
  • Mérlegképes könyvelő végzettség és érvényes regisztráció
  • Hasonló munkakörben (cég teljes körű könyvelése vagy egymás után több terület könyvelése) szerzett 3 év tapasztalat
  • Erős adózási ismeretek (elsősorban ÁFA)
  • Fontos a versenyszférában szerzett tapasztalat (preferáltan nem könyvelőirodában, de az sem kizárt)
  • Naprakész adózási ismeretek (nem tanácsadó szint, de a napi munkában felmerülő kérdéseket magabiztosan tudja kezelni, utánanézni)
  • Éves beszámoló összeállításában szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Együttműködő, csapatjátékos
  • Pontos, precíz, szabálykövető
  • Munkastílusban rugalmas (új feladatok, szezonálisan nagyobb leterheltség)
  • Szakmailag igényes (jogszabályi változások követése, érdeklődés a felmerülő szakmai kérdések megoldása iránt pl. Adózási kérdések)
  • Önállóság
Főbb feladatok:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása: vevő, szállító, bank, tárgyi eszköz, vegyes tételek, bér, költségelszámolások
  • Banki utalások intézése
  • Havi zárási folyamatban való részvétel
  • Rendszeres és eseti kimutatások készítése
  • ÁFA bevallások összeállítása és benyújtása
  • Dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése
  • Számlák elkészítése, ellenőrzése
  • Kintlévőség követése, kezelése
  • Részvétel könyvvizsgálatban, adóvizsgálatban
  • Aktív kommunikáció munkatársakkal, hatóságokkal, bérszámfejtő céggel
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Törökbálint
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg magyar nyelvű önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy budapesti székhelyű vállalat. A klasszikus értelemben vett fuvarszervező cég fő célja, hogy a budapesti taxizásban piacvezető helyre kerüljön. A társaság a folyamatos piaci helyzethez igazodva, új fejlesztésekkel támogatja utasai elégedettségét, legyen szó üzleti vagy magán jellegű utazásról. Ha szeretnél részt venni az egyik legjelentősebb hazai személyszállítással foglalkozó vállalat menedzsmentjében és szívesen csatlakoznál egy dinamikus csapathoz, itt a lehetőség, hogy megmutasd, mire vagy képes! Számukra keresünk új munkatársat a következő munkaköbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva