TELESALES BANKÁR (SZEMÉLYI HITEL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos, Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél olyan szolgáltatást értékesíteni, amire tényleg van igény?
Tervezhető alapfizetésért, kiemelkedő jutalékért és évente négy bónuszért?

Olvass tovább, tudd meg a részleteket!

Partnerünk, a Credithome csoport 10 éve stabilan működik
a pénzügyi szolgáltatások közvetítésének piacán.

Vezető banki, pénzügyi partnerekkel dolgozik.

Munkatársai büszkék, mert kiváló termékpalettájuk
és rengetek elégedett ügyfelük van.

Új hiteltermék értékesítéséhez keresnek országos munkavégzéssel
csapattagokat az alábbi pozícióba:

TELESALES BANKÁR
(SZEMÉLYI HITEL)

Amit partnerünk kínál:
  • Alkalmazotti jogviszony, fix alapfizetés, kiemelkedő jutalék és évente négyszeri bónusz lehetőség
  • Folyamatosan bővülő és frissülő adatbázis
  • Home Office lehetőség
  • Rendszeres képzés
  • Családias légkör
A munkakörhöz tartozó feladatok:
  • A cégcsoport adatbázisából személyi hitel érdeklődők akvizíciója hideg hívás technikával
  • Különböző online platformokon érdeklődő ügyfelek tájékoztatása a személyi hitel kondíciókról, részükre kalkuláció és előszűrés készítése
  • Kapcsolattartás a mobilbankár hálózattal
  • Adminisztráció pontos elvégzése CRM rendszerben
A munkakör betöltésének feltételei:
  • Legalább egy év tapasztalat Telesales munkakörben vagy Mobilbankárként
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Dinamikus, ügyfél-orientált személyiség
Előnyt jelent:
  • Pénzügyi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • MNB hatósági vizsga
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Országosan végezhető
  • Home Office
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát