JUNIOR GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb állateledel márkáinak gyártójánál szakmai tapasztalatot szerezni?

Partnerünknél a karbantartó csapat tagjaként lehetőséged nyílik a legmodernebb gyártási környezetben kamatoztatni gépészeti tudásod.
Termelési folyamataik a legmagasabb szintű robotizáltságot és automatizációt képviselik az Ipar 4.0 jegyében.

Most egy hatalmas beruházásnak köszönhetően bővül csapatuk, ahol a legkorszerűbb gyártási környezetben fejlődhetsz

pozícióban.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Ezekben a feladatokban számítanak Rád:
  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően
  • Szabályok betartása és alkalmazása a zökkenőmentes gyártás érdekében
  • Problémamegoldó projektek támogatása
  • Karbantartó mérnökök munkájának segítése, aminek során tanulhatsz a senior kollégáktól
  • Külföldi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás, aminek köszönhetően nemzetközi kapcsolatokra tehetsz szert
Amikre a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök / épületgépész / mechatronikai mérnök)
  • Erős gépészeti tudás és érdeklődés a terület iránt
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
Amit Partnerünk előnynek tekint:
  • Termelő közegben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Éves Cafetéria bruttó 450.000 Ft értékben
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz
  • 13. havi fizetés és éves bónusz
  • Maximálisan stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség
  • Modern munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy ipar 4.0-ás, automatizált gyárban
  • Dolgozói kedvezmények a gyár termékeire
  • Bejárás támogatás
  • Lakhatási támogatás
  • Élethelyzeti támogatások
Egyéb fontos információk
  • Munkavégzés helye: Bük (vasútállomástól kb. 10 perc séta)
  • Munkaidő: rugalmas, törzsidő: 9:00-15:00
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk német autóipar vállalat, mérnök csapatuk új tagját keressük, aki gyártási oldalról koordinálja a termékek iparosítási tevékenységeit az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk ipari és fogászati kerámiatermékek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyük dentál üzemi csapatába keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva