TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Hunorganic Kft. 25 éves múlttal rendelkező, piacvezető gluténmentes
és szénhidrát csökkentett termékeket előállító, magyar tulajdonú vállalkozás.

Székesfehérvári üzemükbe keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek kifejlesztése, valamint a jelenlegi receptúrák fejlesztése, átdolgozása a felmerült igények szerint
  • Csomagolóanyag minőségének és méretének meghatározása, kiválasztása és jóváhagyása társosztályokkal
  • A termelés támogatása eljárás- és gyártástechnológia fejlesztéseknél
  • Termék dokumentumok változásainak követése, termék adatbázis kezelése és információk közvetítése az érintetteknek
  • Alapanyagok, segédanyagok piacának figyelemmel kísérése, ajánlatkérés, javaslattétel új anyagok bevonására
  • Megfelelő dokumentumok elkészítése (termékfejlesztési napló, gyártmánylap, specifikáció, logisztikai adatlap, gyártási utasítás…)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Élelmiszeripari felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves élelmiszeripari vállalatnál szerzett, lehetőleg termékfejlesztői tapasztalat
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) magas szintű használata
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Innovatív szakmai hozzáállás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Székesfehérvári, vagy közeli lakóhely
  • Sütőiparban (pék, cukrász) szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
Amit kínálnak:
  • Cafetéria, fix jövedelem, hosszútávú munkalehetőség
  • Üdülési lehetőség a vállalatcsoport balatoni üdülőjében
  • Utazási költségtérítés
  • Biztosított eszközök (laptop, mobiltelefon)
Munkaidő:
  • 8 óra, plusz ebédidő 30 perc
  • Hétfőtől - péntekig reggel 7 és 8 óra közötti kezdéssel egy műszakban
Munkavégzés pontos helye:
  • 8000 Székesfehérvár
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű
önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Budapest

Partnerünk . a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva