SZAKMAI VEZETŐI ASSZISZTENS (VILLAMOSIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Műszaki beállítottsággal rendelkezel? Szereted a pörgést és a helyzetek gyors megoldására törekszel?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk villamosipari, mérnöki szolgáltatásokkal, ezen belül elsősorban karbantartással, készenléti szolgáltatásokkal és kivitelezéssel foglalkozó cég.

Légy része egy szuper csapatnak és csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

MIK LESZNEK A FELADATAID?
  • Kapcsolattartás a vezető és az adminisztráció között.
  • A vezető által hozott új projektek koordinálása, folyamatos információcsere a Megrendelőkkel.
  • Kiadott ajánlatok véglegesítése, azok továbbítása az adminisztrátorok felé, a szerződések utánkövetése.
  • A munka végeztével a teljesítés igazolás aláíratása, a projekt zárhatóságának előkészítése.
  • Telefonos kapcsolattartás a vezetővel és a megrendelőkkel.
  • Megrendelések áttekintése, szükség esetén az ajánlatok módosítása, fixálása, egyeztetés a változtatásokról.
  • A már folyamatban lévő munkák ellenőrzése, a folyamatok koordinálása.
AMIRE EHHEZ SZÜKSÉGED LESZ:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett, 1-2 éves tapasztalat.
  • Műszaki beállítottság.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • B-kategóriás jogosítvány.
AMI MÉG FONTOS PARTNERÜNKNEK:
  • Legyél talpraesett és határozott.
  • Jellemezzen Téged a pontosság, precizitás, priorizálási képesség.
  • A projektek kézben tartásához szükséged lesz stressztűrő képességre.
  • Kifogástalan kommunikációs készségre.
  • Valamint szolgáltatói mentalitásra, ügyfélközpontú szemléletre.
ELŐNYT JELENT:
  • Villamosipari végzettség.
  • Karbantartás, üzemeltetés területén szerzett tapasztalat.
AMIVEL PARTNERÜNK MEGBECSÜLI A MUNKÁDAT:
  • Pozíciónak megfelelő fix alapbér.
  • Cafeteria.
  • Bejárási támogatás.
  • Év végi jutalom.
  • Beiskolázási támogatás.
  • Igényes munkakörnyezet.
Munkavégzés helye: 2045 Törökbálint, Jázmin utca 1.

Munkaidő: Alapvetően H-P 8:00-16:00 óráig (rugalmas).

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Külföld / Európa

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében? Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk német tulajdonú a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat. Biztonságtechnikai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosítanak ügyfeleik számára. Termékskálájukba tartozik a légzésvédelem, a kábítószer- és alkoholszűrő eszközök és a személyre szabott mérnöki megoldások, valamint az egyéni védőfelszerelések, szerviz, oktatás, illetve mind a hordozható, mind a telepített gázérzékelő megoldások. Divíziójukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva