ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉRTÉKESÍTŐ (PEST MEGYE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Cu-Technik Kft. fő profilja az épületgépészet
(víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható
és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása.

A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája.

Számukra keresünk most bővülés miatt új munkatársat
az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉRTÉKESÍTŐ
(PEST MEGYE)

Főbb feladatok:
  • Épületgépészeti termékek kis-és nagykereskedelmi értékesítése
  • Bejövő igények, online megrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése
  • Kivitelezői, ipari és kereskedő partnerekkel való kapcsolattartás
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Épületgépészeti- /szerszám értékesítésben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikáció-s és kapcsolatteremtő készség
Előnyt jelent:
  • Épületgépész/ műszaki végzettség
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő bérezés (fix alapbér + jutalék)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges autó-magánhasználatra is, laptop, mobiltelefon)
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés ideje:
  • Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 07.30–16.00-ig
Munkavégzés pontos helye:
  • Pest megye + alkalmanként országos
  • A cég irodája Halásztelken található
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű
friss szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe… Kereskedelmi csapatuk a növekvő igények miatt bővülést tervez most, így az alábbi pozícióba keresik legújabb kollegájukat:

A hirdetés lejár 33 nap múlva