SZÁLLÍTÁSI ÉS LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A logisztika, fuvarszervezés területén már otthonosan mozog és ebben keres új kihívást?
Szívesen dolgozna egy nemzetközi, mégis családias és közvetlen munkakultúrában?

Most itt a megfelelő lehetőség Önnek!

Partnerünk egy olasz háttérrel rendelkező, stabil faipari termelő vállalat, fő profilja a nyárrönkökből készült furnérlapok gyártása és értékesítése. Víziójukban nagy hangsúlyt kap a hosszútávú szervezetfejlesztés és közösségépítés, fontos számukra a munkakörülmények és a minőség folyamatos javítása.

Vegye kezébe egy kulcsfontosságú terület, a szállítás és logisztika szervezését az alábbi pozícióban:

Feladatai az alábbiak lesznek:
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása, szállítási szolgáltatások megrendelése.
  • A vállalatirányítási rendszer karbantartása, adatok, folyamatok frissítése.
  • Megrendelések előkészítése, kimenő számlák pénzügyi teljesítésének nyomon követése.
  • Teherautók fogadása, okmányok és rakomány/rakodás ellenőrzése.
  • Nyersanyagok, fogyóeszközök átvétele, nyilvántartása, készletek ellenőrzése.
  • Az alapanyag kiadások ütemezése a termelési tervnek megfelelően.
  • Készletgazdálkodási és ellenőrzési feladatkör.
  • A szállítások folyamatos nyomon követése, a felmerülő problémák kezelése (naponta 5-6 kamion áru).
  • Nyilvántartások, statisztikák és jelentések vezetése.
  • Leltározásban, időszakos készlet ellenőrzésben való részvétel.
  • Folyamatos kapcsolattartás a partner részlegekkel, szállítmányozókkal, többnyire angol nyelven.
Szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Minimum középfokú logisztikai végzettség.
  • Legalább 3-5 év fuvarszervezési/logisztikai tapasztalat (preferált a termelő vállalatnál szerzett tapasztalat).
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen! - A kiszállítás koordinálása angol nyelven történik a külföldi fuvarszervezőkkel, Olaszországi logisztikai részleggel).
  • Az MS Office magabiztos használata és bármilyen ERP rendszerben szerzett tapasztalat.
  • EKAER regisztráció ismerete.
  • Határozott személyiség, erős szervezőkészség, gyors reagálás a felmerülő problémákra.
  • Karakteres, magabiztos kommunikáció.
Ami nagy pluszt jelent:
  • Kommunikációképes olasz nyelvtudás.
  • Felsőfokú logisztikai végzettség.
Amit Partnerünk kínál Önnek:
  • Nagyfokú bizalom, teljeskörű támogatás és betanítás.
  • Pozícióhoz és tapasztalathoz illeszkedő, korrekt bérezés.
  • Utazási támogatás (autó esetén 30Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-át térítik.).
  • Jelenléti bónusz.
  • Év végi bónusz lehetőség.
  • Toleráns, emberközpontú és rugalmas vállalati kultúra.
Munkavégzés helye: Szolnok – autóval és tömegközlekedéssel (busszal) is jól megközelíthető helyen.

Munkaidő: 8:00-16:30

Várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk idén immár 31 éves, Magyarország EU csatlakozása óta a közúti fuvarozásra koncentrál. Alapítása és folyamatos fejlődése sikeres nemzetközi együttműködés eredménye, az alapítás óta sokszorosára növekedett szervezetet ma is kifejezetten családias hangulatú, a KKV-k lelkivilága jellemzi. Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Hulladékgazdálkodással foglalkozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 12 nap múlva