SORVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

SORVEZETŐ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása (5-10 fős csapat irányítása),
  • Termelési folyamatok kontrollálása,
  • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, mennyiségéért,
  • Szállítási határidők teljesítése,
  • Gyári folyamatok, előírások betartása, betartatása.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Középfokú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs készség és emberismeret.
Előnyt jelent:
  • Műszaki, sorvezetői területen szerzett tapasztalat.
Amit a cég biztosít:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafetéria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Műszakhoz igazított céges buszjárat a környező településekről (Hőgyész, Szakály, Regöly, Iregszemcse, Nagyszokoly, Magyarkeszi, Pári, Nagykónyi, Értény, Ozora, Nagyszékely, Tolnanémedi, Simontornya, Pincehely, Dombóvár, Kaposvár, Dalmand, Sásd, Baranyajenő, Gödre, Sántos, Szentbalázs, Előszállás, Kaposvár),
  • Előre lépési lehetőség.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig, napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Egy olyan lehetőségnek a hirdetését olvasod ami megváltoztathatja az életedet. Te is szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol hatalmas tudásbázissal rendelkeznek, nagyon fontos számukra a fejlődés és a munkatársak szakmai kiteljesedése. Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk műanyag autóalkatrészek gyártásával (műanyag fröccsöntéssel) foglalkozik. M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyükre, csapatuk erősítésére keresünk új kollégát hosszú távra az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Békés megye

Megbízónk speciális útfelületkezelési-, és úttisztító technológiát fejleszt, teljes éves üzemeltetésre. Ide tartoznak a télen szolgálatot nyújtó mobil, illetve kihelyezett karbantartási eszközök, valamint az év fennmaradó részében szolgáló úttisztító berendezések. Ha rendelkezik felsőfokú műszaki végzettséggel, szívesen támogatna egy körülbelül 10 fős csapatot és van is ebben tapasztalata, akkor ez a lehetőség Önnek szól! A svájci tulajdonban lévő vállalat bővülés szempontjából új kollegát keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva