KERESKEDELMI KÉPVISELŐ / PATIKALÁTOGATÓ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a több, mint 30 éve működő Bioextra Zrt. az egészségmegőrzés jegyében
számos jól ismert, magas hatóanyag tartalmú, minőségi gyógyszert, étrend-kiegészítőt,
teát és kozmetikumot gyárt a magyar és európai piacra egyaránt.

Cégük az alábbi munkakör betöltésére keres új kollégát:

PEST MEGYE, BUDAPEST
Leendő feladatok:
  • Az adott terület gyógyszertárainak tervszerű, rendszeres látogatása
  • Folyamatos partneri kapcsolattartás alkalmával kereskedelmi akciók értékesítése, rendelések felvétele, a céget érintő információk kommunikálása, marketing anyagok bemutatása és kihelyezése, az új termékek ismertetése, termékdisztribúció és termékláthatóság biztosítása és fejlesztése
  • A vállalat képviselete partneri találkozókon és szakmai rendezvényeken
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (egészségügyi szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 éves patikalátogatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, hatékony tárgyalási és érvelési technika
  • A munkavégzés területével megegyező lakhely
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság és kezdeményező készség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
Amit kínálnak:
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő cég
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó és telefon
  • Támogató, közvetlen csapat és munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, Pest megye
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Szeretne egy biztos pozícióban dolgozni egy családias cégben? Szívesen tenne szert olyan technológiai tudásra, ami egyedülálló az országban, ezzel előnyt képezve a szakmai fejlődés és piaci lehetőségek útján? Partnerünk csaknem 30 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, vegyi anyagok és ipari berendezések kereskedelmével, műszaki tanácsadással és szolgáltatással foglalkozó cég. Csatlakozzon most szakmailag és emberileg is egyaránt kiemelkedő csapatukhoz alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 83 nap múlva