Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak.

Nyugat-magyarországi régióba keressük legújabb csapattagjukat meglévő és jövőbeni partnereik látogatására az alábbi munkakörbe:

SALES REPRESENTATIVE

A következő feladatokat kell majd ellátnod:
  • Élelmiszeripari gépek értékesítése, elsősorban meglévő partnerek részére
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, rendszeres partnerlátogatások lebonyolítása
  • Új ügyfelek megnyerése
  • Külföldi kollégákkal való együttműködés, árajánlatok bekérése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Megbízónk elvárásai:
  • Legalább 1 éves tapasztalat projekt sales-ben/hosszú értékesítési ciklusban
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki vagy gazdasági)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban a beszállítókkal történő napi szintű egyeztetésekhez
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Előny, ha rendelkezel:
  • Élelmiszeripari értékesítésben szerzett tapasztalattal
A juttatási csomag a következő elemeket tartalmazza:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Éves bónusz lehetősége előre meghatározott kritériumok alapján
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon, amiket magánhasználatra is fordíthatsz
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés részletei:
  • Értékesítési régió: Nyugat-Magyarország; budapesti központtal
  • Munkaidő: rugalmas, megegyezés szerint
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek töltsd fel legfrissebb önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva!