TERMÉKMEGFELELŐSÉGI ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó Anda Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás a bevizsgáló intézetekkel
  • Katalógustermékek bevizsgálási riportjainak és megfelelősségi nyilatkozatainak biztosítása
  • Termékbevizsgáló laboratóriumoktól, illetve beszállítóktól érkező termékbevizsgálási jegyzőkönyvek ellenőrzése, feldolgozása, adatbázisban való kezelése, frissítése
  • Új bevizsgáláshoz árajánlat bekérése, kiértékelése – a bevizsgáláshoz szükséges minták biztosítása
  • Együttműködés a Beszerzőkkel
  • Kapcsolattartás Sales/Export osztállyal
  • Európai Uniós direktívák és standard-ek (REACH, RoHS, EMC, LFGB, EN71, stb.), jogszabályok nyomon követése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Ismered a termékekkel kapcsolatos jogszabályokat, direktívákat és sztenderdeket (REACH, RoHs, EMC, LFGB, EN71 stb.), valamint nem okoz problémát jogszabályok értelmezése, akár angol nyelven is
  • Az alapanyagismeret nem idegen számodra
  • 1-3 év szakmai tapasztalatod van
  • Angol nyelven középfokon kommunikálsz
  • Szereted az adminisztratív és rutinszerű feladatokat
Előnyt jelent:
  • Reklámajándéktárgyak ismerete
  • Navision program ismerete
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Egy olyan lehetőségnek a hirdetését olvasod ami megváltoztathatja az életedet. Te is szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol hatalmas tudásbázissal rendelkeznek, nagyon fontos számukra a fejlődés és a munkatársak szakmai kiteljesedése. Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Élelmiszeripar | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba, ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk:

A hirdetés lejár 27 nap múlva