DISZTRIBÚCIÓS ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező
családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac
egyik meghatározó szereplője.

Profiljuk közé tartozik a személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási,
expressz, logisztikai és vámszolgáltatások.

A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalatukhoz keresünk akár pályakezdő,
részmunkaidős új kollégát is az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Disztribúcióhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység: napi adatrögzítés, archiválás, bizonylatok előkészítése, okmányok kezelése,
  • Belföldi forgalomban résztvevő gépkocsivezetők elszámoltatása,
  • Reklamációk kezelésében, azok okainak feltárásban való közreműködés,
  • Napi operatív feladatok végrehajtása során felmerülő kapcsolattartás a megbízók képviselőivel,
  • Szükség szerinti helyettesítés, együttműködés a társosztályokkal.
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Van 1-2 éves logisztikai területen szerzett tapasztalatod,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, ha logisztikai végzettséggel rendelkezel,
  • Szeretsz kapcsolatot tartani az ügyfelekkel,
  • Nyitott vagy a tudásod bővítésére, új tapasztalatok megszerzésére,
  • Alkalmas vagy önállóan, megbízhatóan dolgozni,
  • A pontosság és precizitás jellemzi munkádat.
Amit kínálnak:
  • Piaci átlagon felüli juttatási csomag,
  • Cafetéria,
  • 100% munkába járási támogatás,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Számos fejlődési lehetőség (nyelvtanulás, tanfolyamok),
  • Nyugodt és harmonikus munkakörnyezet, Work-Life balance.
Munkavégzés pontos helye:
  • Biatorbágy (A Premier Outlet közelében)
Munkaidő:
  • Csúsztatott munkarendben 10:00 vagy 11 :00 órás kezdéssel napi 8 órában, vagy rész munkaidőben 4 órában, de 16:00 órás kezdéssel.
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magabiztos angol nyelvtudásod van, amelyet szívesen használsz a mindennapokban? Részese lennél egy dinamikus, összetartó nemzetközi csapatnak? Ez a TE lehetőséged, építsd karrieredet! Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalat. Országos hálózatuknak és web áruházaiknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkeznek a magyar piacon. Partnereiknek csak a legjobbat kívánják nyújtani mind a termékeik minőségét mind a szolgáltatásaik színvonalát tekintve. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 1 nap múlva