MŰSZAKOS TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Serioplast Hungary Kft.
a Serioplast Group magyarországi leányvállalata 2008-ban alakult.

A cég fő profilja a műanyagflakonok gyártása.

Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Műanyag flakonfúvó gépek folyamatos működésének biztosítása (több technológia ismerete előny)
  • Ellenőrző berendezések javítása és beállítása
  • Hibafeltárás és azok javítása
  • Tervezett megelőző karbantartásokon történő aktív részvétel
  • Termékváltások során szerszámcsere elvégzése,
  • Termékindítási feladatok elvégzése
  • Állapotfelmérés és karbantartási javaslattétel
  • Beszámoló készítése műszak végén
Elvárások:
  • Villanyszerelői végzettség
  • Középfokú műszaki végzettség előny (pneumatikai és hidraulikai ismeretek)
  • Termelési vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz, elektromos rajz, alkatrész rajz olvasási készség
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező- és szervezőképesség
  • Precizitás és proaktivitás
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak, 6+2 munkarend)
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt műszakpótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Kiemelt utazási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás – Szép kártya formájában
  • Teljeskörű betanítás biztosítása
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
A munkavégzés pontos helye:
  • Nyírbátor
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, több műszakos munkarend
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Partnerünk gyártástechnológia, ipari automatizálás területén kínál megoldást ügyfelei részére. Fő területeik: optikai mérőműszerek, kamerarendszerek és saját fejlesztésű szoftverek. Projekt folyamataik támogatására keresünk műszaki affinitással rendelkező csapattagot az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Karbantartói csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek, valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva