RAKTÁROS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne piaci átlagon felüli bérezésben részesülni raktárosként?

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac egyik meghatározó szereplője.

Profiljuk közé tartozik a személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási,
expressz, logisztikai és vámszolgáltatások.

A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalatukhoz keresünk
új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladataid lesznek:
  • Beérkező áruk kezelése, átvétele, kiszállítandó áruk összekészítése,
  • Visszáru és göngyölegkezelés,
  • Gépjárművek le- és felrakodása,
  • Nyomtatványok kezelése (CMR, áruhiány, káreset),
  • Leltározásban való részvétel.
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Középfokú végzettség, vagy szakmunkás képzettség,
  • 1-3 éves raktározási tapasztalat,
  • Jó problémamegoldó, és önálló munkavégzési képesség,
  • Megbízható, precíz, gondos hozzáállás.
Előnyök:
  • Targonca vezetői jogosítvány (OKJ 3313 és 3324),
  • Ha saját gépkocsival rendelkezel.
Amit kínálunk:
  • PIACI ÁTLAGON FELÜLI BÉREZÉS,
  • Kiemelkedő Cafetéria csomag,
  • 100% munkába járási támogatás,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Nyugodt és harmonikus munkakörnyezet.
Munkavégzés pontos helye:
  • Biatorbágy (A Premier Outlet közelében)
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 3 műszakos, 8 órás munkarendben. (06:00-tól 14:00-ig, 14:00-tól 22:00-ig, 22:00-től 06:00-ig, vagy eltolt 19:00-től 03:00-ig).
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy innovatív vállalat, melyet a fejlesztőinek, értékesítőinek és a céget erősítő minden munkavállalójának köszönhet. Amennyiben szeretnél többrétű munkakört, ahol betekintést nyerhetsz pénzügyi és logisztikai folyamatokba is egyaránt, ez a lehetőség neked szól! A folyamatos innovációknak köszönhetően ennél a cégnél minden olyan munkavállaló megtalálja a helyét, akinek fontos, hogy egy versenyképes vállalatnál, hosszútávon egy remek csapat részese lehessen. Ha szívesen erősítenéd te is a céget a munkáddal, akkor ad le jelentkezésed az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva