WEBFEJLESZTŐ, GRAFIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ha olyan munkát keresel, ami változatos, ahol mindig történik valami,
önállóan dolgozhatsz és megtapasztalod munkád eredményét,
ráadásul egy jó csapat vesz körül, és még szívesen is tanulsz,
akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk az Implantcenter 20 éve Budapest egyik legkorszerűbben felszerelt
fogászati és szájsebészeti magánklinikája.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:
  • Portfólióba tartozó weboldalak fejlesztése, karbantartása
  • Új weboldalak tervezése és kialakítása
  • Mobilra optimalizálás
  • Online marketing anyagok készítése (pl. Bannerek, HTML hírlevelek, videók)
  • Webes alkalmazások, űrlapok készítése
  • Grafikai munkák kivitelezése
Az állás betöltéséhez fontos, hogy:
  • Rendelkezz minimum 2 éves sitebuilder / webfejlesztői tapasztalattal
  • Ismerd alaposan a CMS rendszereket (Wordpress, Joomla)
  • Otthonosan mozogj HTML, CSS és Javascript témákban
  • Gyakorlattal használd az Adobe Photoshopot, Illustratort és indesign-t
  • Beszélj társalgási szinten angolul
  • Legyél precíz, munkádra igényes, nyitott és proaktív
Előnyt jelent:
  • After Effect, Premiere Pro és PHP ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Igényes és nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos és kreatív feladatok
  • Erős csapatszellem, családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest II. Kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra referencia munkáidat, lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Professzionális szinten kezeled az Adobe Photoshop, Illustrator és a CorelDraw programokat? Rendelkezel nyomdai, gyártási ismeretekkel? Fontos neked az értékteremtés és az önmegvalósítás? Olvass tovább, ha magadra ismertél. Partnerünk kreatív csapatába keresünk egy akár pályakezdő szakembert a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva