ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szereted a pörgős hétköznapokat és hogy mindig történik valami?
Keresed a változatosságot és a kihívásokat?
Szívesen tanulsz, mert úgy érzed mindig van hova fejlődni?
Számít, hogy felelősséget vállalhatsz és megtapasztalod munkád eredményét?
Örömmel gondolkodsz komplex megoldásokban?
Fontos Neked, hogy nívós környezetben dolgozhatsz?

Akkor ez a lehetőség neked szól!

Partnerünk az Implantcenter 20 éve Budapest egyik legkorszerűbben felszerelt
fogászati és szájsebészeti magánklinikája.

Számukra keresünk szakirányú végzettséggel; 2-3 éves, elsősorban tartalom marketing
és PPC hirdetési tapasztalattal rendelkező új munkatársat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladata:
  • Weboldalak tartalomfejlesztése és kialakítása (szövegírás, SEO, folyamatos monitoring és frissítés)
  • PPC kampányok teljes körű menedzselése (Facebook, Instagram, Google Ads), új online hirdetési lehetőségek és platformok feltárása, alkalmazása
  • Social hálózatok kezelése, karbantartása, építése, aktivitás növelése
  • Adatbázis építés és hírlevél kampányok kezelése, blogolás
  • A feladatokhoz kapcsolódó elemzések és riportok készítése
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés
Elvárások a leendő munkatárssal szemben:
  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves gyakorlati tapasztalat, elsősorban tartalom marketing és PPC hirdetés területén
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Motiváltság a folyamatos fejlődésre, az online területet érintő változások követésére és a kihívások megválaszolására
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Képesség összetett helyzetekben való gondolkodásra
Amit Partnerünk kínál:
  • Dinamikusan növekedő, megbízható vállalkozás
  • Nemzetközi munkakörnyezet, prémium márka
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Lehetőség a hatékony és önálló ’alkotásra’, fejlődésre, valamint az átgondolt, tervezett munkavégzésre, akár hosszabb távú stratégiaalkotásra
  • Jó hangulat, kreatív, dinamikus légkör
  • Csapatépítők, céges rendezvények
  • Kedvezményes szolgáltatások
  • Kerékpáros megközelíthetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. Kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!