INFOKOMMUNIKÁCIÓS RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel az infokommunikáció?
Szívesen dolgoznál a digitális transzformáció dinamikus világában?

Akkor Partnerünknél a ViDaNet Zrt.-nél a helyed!

Cégük Nyugat-Magyarország közel 150 településén
százezer előfizetőnek nyújt tévé és internet szolgáltatásokat.

Csatlakozz csapatukhoz az alábbi munkakörbe:

Amit kínálnak:
  • Vonzó alapbér és széleskörű juttatási rendszer,
  • Változatos és ösztönző feladatok önállóan és csapatban,
  • Jó munkahelyi légkör, összetartó csapat,
  • Fejlődési lehetőség szakmai és személyes hatékonyság fejlesztő tréningeken,
  • Magas színvonalú szakipari és infokommunikációs eszközök segítik a munkád.
Leendő feladatok:
  • Betanulási időszak: tapasztalt kollégák mellett, elméleti képzéssel kiegészítve,
  • Szolgáltatási infrastruktúra elemek, IP, DVB-C, Docsis platformok fejlesztése és üzemeltetése,
  • Rendszerfelügyelet és hibaelhárítás, többnyire távolról, de időnként a helyszínen, géptermi környezetben,
  • Sosem vagy egyedül: folyamatos szakmai támogatás, „erősítést” hívhatsz bármikor a területen dolgozó kollégáktól és a rendszertámogató partnerektől,
  • Vannak tervezett karbantartási munkák, ahol előre kitalált forgatókönyv szerint, csapatban dolgoznak,
  • De vannak egyéni feladatok is.
Amit elvárnak az álláshoz:
  • Rendelkezz felsőfokú szakirányú végzettséggel (villamosmérnök vagy műszaki informatikus),
  • Optimálisan 3-5 év munkatapasztalat,
  • Tudatosan és hatékonyan kezeld az infokommunikációs eszközöket és alkalmazásokat,
  • B kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetési tudás.
Előnyt jelent:
  • Szövegértési és társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Erősáramú szerelési és/vagy áramellátási rendszerek kiépítésében szerzett gyakorlat.
Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • Munkavégzés helye győri telephelyük, illetve esetileg további szolgáltatási területeik műszaki objektumai,
  • Teljes munkaidő,
  • Az állás betölthető május 1-től.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!