TERMÉK SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk több mint 15 éve működő szakmailag elismert magyar tulajdonú cég,
ipari és háztartási víztisztítók gyártásával, kis-, és nagykereskedelmével foglalkozik.

Számukra keresünk műszaki szemlélettel rendelkező új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Garanciális ügyek koordinálása
  • Kollégák és viszonteladók rendszeres műszaki támogatása
  • Használati útmutatók, műszaki leírások elkészítése, aktualizálása
  • Kapcsolattartás a gyártók műszaki kollégáival
  • Gépjárművek, targoncák üzemeltetése
  • Engedélyek megszerzésénél együttműködés a hatóságokkal
  • Kimutatások készítése az ügyvezetőnek
  • Egyéb műszaki feladatok elvégzése
Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki szemlélet
  • Gyors észjárás, gyors reagálás
  • Proaktivitás, ügyfél centrikusság
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Gépészmérnöki végzettség és tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás
  • Saját gépkocsi
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes bérezés: bejelentett fix + bónusz
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Céges rendezvények
  • Szakmai továbbképzések
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Jó hangulatú csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Dunaharaszti
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Vas megye

Dolgozott már olyan cégnél, ahol az ipar 4.0 jelen van? Ahol a legmagasabb szinten robotalizált a teljes gyártási folyamat és a legmodernebb gépek veszik körbe? Partnerünk világelső élelmiszeripari nagyvállalat, aki a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb állateledel márkáit gyártja a legmodernebb technológiai környezetben közel 50 ország számára. Jelenleg egy óriási beruházás veszi kezdetét Bükön, ami közel 160 új munkahelyet teremt majd a térségben, így mérnöki csapatukat is szeretnék most erősíteni az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 48 nap múlva

Partnerünk apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú vállalat. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva