MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat.
Olyan hőkezelő és folyadékkezelő rendszereket tervez és gyárt, amelyek javítják a hatékonyságot, a teljesítményt és a fenntarthatóságot az élvonalbeli vállalatok számára világszerte.

A kiváló minőség folyamatos szintentartásáért felelős 8 fős csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • Részvétel az új termék bevezetési projektekben (APQP)
  • Szériagyártás támogatása
  • Vevői követelmények felülvizsgálata és alkalmazása
  • Gyártófolyamat minőségbiztosítási lépéseinek megtervezése - mérőeszközök kiválasztása, ellenőrzési módszerek meghatározása
  • Gyártási dokumentáció elkészítése és frissítése a visszajelzések alapján
  • Termékek jóváhagyásához szükséges mérések, képességvizsgálatok koordinálása és a jegyzőkönyvek felülvizsgálata, kiértékelése
  • Vevői reklamációval kapcsolatos feladatok irányítása
  • Kapcsolattartás a vevői minőségügyi képviselővel, külföldi vevőkkel
Elvárások:
  • Felsőfokú gépészmérnöki, vegyészmérnöki vagy polimertechnikai végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • APQP ismerete
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria (havi nettó 14.000 Ft SZÉP Kártya)
  • Bónusz (évente kétszer)
  • Bejárás támogatás
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Halásztelek (szigetszentmiklósi járás, budapesti agglomeráció)
  • Hétfőtől péntekig 7:00 és 18:00 között rugalmasan, törzsidő: 9:00-14:00
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Csongrád - Csanád megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú, szegedi székhelyű, háztartási tisztítószereket és kozmetikai termékeket gyártó cég, több mint 60 éve. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő posztra:

A hirdetés lejár 24 nap múlva