VEGYÉSZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk BÁLINT ANALITIKA Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft.
28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő
mérnöki kutató és szolgáltató 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás,
amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba keressük
számukra leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Környezeti minták (talaj és víz) előkészítése kromatográfiás vizsgálatokra
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok végzése (titrálás, fotométer kezelése, pH és vezetőképesség mérés, szervetlen ionok kimutatása, mintafeltárás)
  • Klasszikus analitikai számítások végzése
  • Mérő oldatok készítése
  • Új vizsgálati módszerek minta előkészítésében aktív részvétel
  • Minőségirányítási előírások betartása
  • Napi rutin és a kutatási feladatokban való aktív részvétel
  • A vizsgálatokhoz és a laboreszközökhöz tartozó dokumentációk rendszeres vezetése
  • Az előkészítő labor és az ahhoz tartozó eszközök rendben és tisztán tartása
  • Auditokon és szakmai tanfolyamokon részvétel
Az álláshoz tartozó főbb elvárások:
  • Szakirányú végzettség: vegyész, vegyipari technikus, analitikai technikus
  • Víz, talaj vagy szennyvíz előkészítésében jártasság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Műszerek és laboreszközök kezelésében való jártasság
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • 2-3 éves tapasztalat analitikai területen, klasszikus és műszeres analitikai ismeretek
Amit nyújtanak:
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Piaci viszonyoknál magasabb, jogtisztán bejelentett versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Szabad hétvége
  • Teljes körű betanítás
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!