IRODAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk az SGS Hungária Kft. a világ vezető független vizsgáló,
ellenőrző és tanúsító vállalatának része.

Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb
és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladataid:
  • Üzletági szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció,
  • Ellenőrzések megszervezése, koordinálása,
  • Iktatás és jegyzőkönyvkészítés.
Elvárások/tapasztalataid:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
Személyes kompetenciáid:
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség,
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség,
  • Vevőközpontú szemlélet,
  • Pozitív gondolkodásmód,
  • Feladat iránti elkötelezettség,
  • Rugalmas és terhelhető személyiség.
Amit kínálnak neked:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • 3 hónapos próbaidő után cafetéria juttatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Munkába járás támogatása,
  • Stabil, nagyvállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok,
  • Fiatalos, lendületes és innovatív csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 12. kerület
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk egy osztrák tulajdonú vállalat, 2008-ban alapított magyarországi leányvállalata első sorban irodaházak üzemeltetésére nyújtanak megoldásokat. Jelenleg nagy múltú, nemzetközi ügyfelünk budapesti irodájába keresünk új munkatársat teljes / részmunkaidőbe (napi 6 órába) a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva