HELPDESK VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szereted a kihívásokat és az innovációt? Akkor ez a hirdetés neked szól!
Partnerünk a legfrissebb technológiai megoldásokkal és szakértői tudással segíti ügyfeleit a digitális világ kihívásaiban. Cégük küldetése, hogy forradalmasítsa a vállalati informatikát és meghatározó szereplője legyen a digitális átállásnak.

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, és szeretnél csatlakozni egy inspiráló és innovatív csapathoz, akkor ne habozz, jelentkezz az alábbi pozícióra:

Leendő feladatok:
  • Ügyfelekkel való kommunikáció és kapcsolattartás
  • Helpdesk szolgáltatási szerződések hatékony kezelése
  • Üzleti igények felmérése és feldolgozása
  • Felhasználók szakmai támogatása távolról vagy helyszínen
  • Értékesítési és implementációs folyamatok támogatása
  • Naprakész ismeretek a forgalmazott termékekről
  • Helpdesk csapat optimalizálása és működésének felügyelete
  • Oktatások és képzések szervezése a csapattagoknak
  • Szoros együttműködés az ügyfelekkel
Munkakör betöltésének a feltételei:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdasági és/vagy informatikai területen
  • Legalább 5 éves tapasztalat menedzseri (vezetői) pozícióban
  • Aktív erős kommunikáció képes angol nyelvtudás (főként a képviselőkkel való kapcsolattartás és  prezentációk tartása miatt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyként veszik:
  • Informatikai szolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • SAP Business One ismeret
Amit a megbízónk kínál:
  • Kiemelkedő alapbér
  • Havi és éves bónuszok
  • Céges személyautó (magánhasználatra is)
  • Home office lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
Munkavégzés pontos helye:
  • Hibrid munkavégzés Pest megyében
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, rugalmasan kezelve
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, mely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását kínál ügyfelei számára, elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint e-commerce szolgáltatásokat. Az értékesítési portfóliójuk bővítése és folyamataik kialakítására, majd idővel egy teljes szoftverfejlesztési csapat kiépítésére keressük az új kollégát hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva