MIKROBIOLÓGUS (Budapest)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az SGS Hungária Kft. a világ vezető független vizsgáló,
ellenőrző és tanúsító vállalatának része.

Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb
és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Számukra keresünk új munkatársat
élelmiszer-mikrobiológia laboratóriumukba az alábbi munkakörbe:

MIKROBIOLÓGUS

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése és kiértékelése,
  • Eredmények dokumentálása,
  • A tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok figyelése, kezelése,
  • Mintaelőkészítés, táptalaj főzés.
Téged keresnek, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:
  • Biológus, Biotechnológiai, Élelmiszermérnöki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • PCR vizsgálatokban szerzett gyakorlat,
  • Pontosság, precizitás,
  • Rugalmasság,
  • Terhelhetőség.
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Egyetemi (Msc) végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Élelmiszer mikrobiológiában szerzett tapasztalat.
Amit partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség,
  • Munkába járás támogatása,
  • 3 hónapos próbaidő után cafeteria juttatás,
  • Stabil, nagyvállalati háttér.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, 14. Kerület, Telepes utca 4.
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!