MOBILBANKÁR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél olyan szolgáltatást értékesíteni, amire tényleg van igény?
Érdeklődő ügyfelekkel dolgoznál?
Tervezhető alap megbízási díjért, kiemelkedő jutalékért és bónuszért?

Olvass tovább, tudd meg a részleteket!

Partnerünk, a Credithome csoport 10 éve stabilan működik pénzügyi szolgáltatások közvetítésének piacán.
Vezető banki,pénzügyi partnerekkel dolgozik.
Munkatársai büszkék, mert kiváló termékpalettájuk és rengetek elégedett ügyfelük van.

Újonnan induló, exkluzív értékesítési hálózatukba keresünk
országos munkavégzéssel új munkatársat az alábbi munkakörbe:

MOBILBANKÁR

Amit partnerünk kínál:
  • Fix alap megbízási díj, kiemelkedő jutalék és bónusz
  • Piacon egyedülálló módon telesales támogatás, azaz érdeklődő ügyfelek biztosítása
  • Rugalmas munkarend
  • Rendszeres képzés
  • Családias légkör
A munkakörhöz tartozó feladatok:
  • Kapcsolatfelvétel a személyes pénzügyi megoldások, hitelek iránt érdeklődő, potenciális ügyfelekkel
  • Ügyféltalálkozó szervezése, lebonyolítása
  • Ügyéligény felmérése, megfelelő konstrukció kidolgozása
  • A szerződési folyamat nyomon követése, lezárása
  • Saját ügyfélportfólió kiépítése
  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
A munkakör betöltésének feltételei:
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség vagy
  • Középfokú végzettség ÉS MNB Pénzügyi Közvetítői Hatósági Vizsga
  • Számlaképesség
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várják
  • Mobilitás (heti 1-2 alkalommal utazás vidéki ügyfelekhez)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Dinamikus, ügyfél-orientált személyiség
Előnyt jelent:
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Rugalmas munkavégzés kedvelése
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!