TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Mérnöki végzettséggel rendelkező gyakorlati szakember vagy?

Esetleg már van tapasztalatod gyártási területen?

Ha a válaszod igen, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója.
Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának
jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal.

Most mágocsi üzemébe keresünk szakembert kiemelt bérezéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Hőcserélő berendezések konstrukciós terveinek, gyártmánytervek elkészítése, gyárthatósági, statikai, szállíthatósági, szerelhetőségi, illetve nem utolsó sorban esztétikai szempontok figyelembevételével
  • Vizsgálati eredmények elemzése és szükség esetén módosítása/ hibák észlelése és fejlesztések javaslata
  • Prototípusok fejlesztése és tesztelése, szükséges számítások elvégzése
  • A tervezés és munkarajzok mellett, szükséges költségek tervezése
  • Gyártási folyamat megismerése (gyártó helyszíneket is gyakran kell látogatni)
  • Gyártási dokumentációk összeállítása (3D modellek 2D rajzok, darabjegyzék stb. elkészítése)
  • Gyártmányok tervezésének precíz előkészítése és a kihelyezésig történő műszaki támogatása
  • A projekt minden szakaszában részt kell vennie
  • A projektek koordinálásának részeként kiemelkedő feladat a társ területekkel (sales, projektmenedzsment, beszerzés, gyártás, minőség ellenőrzés) a folyamatos kapcsolattartás és együttműködés (angol vagy német nyelvű kapcsolattartás szóban és írásban is)
Állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Mérnöki végzettség (gépészmérnök)
  • Kreatív megvalósítás, gyakorlati megoldások kitalálása, kivitelezhető és költséghatékony konstrukciók
  • Auto Cad, rajzprogramok, magas szintű felhasználói ismerete (napi használat)
  • Hasonló munkakörben szerzett, releváns min 1-2 év munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Egyedi gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • Gyártmánytervezői munkatapasztalat
A számukra megfelelő jelölt rendelkezik az alábbi tulajdonságokkal:
  • Fontos számára a személyes fejlődés, az önképzés, az új ismeretek megszerzése,
  • Kellően pontos, alapos, precíz – analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Gyorsan és hatékonyan dolgozik
  • Feladatait határidőre készíti el
  • Inventor tervezői program ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelt bérezés
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Baranya megye, Mágocs

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Partnerünk az üzletberendezés specialistája. Sok éves tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik! Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük? Akkor add le jelentkezésed hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva