KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS LENGYEL NYELVTUDÁSSAL

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Budapest, Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Lengyel Középfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
  • Beérkező rendelések teljes körű lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Reklamációk ügyintézésében való részvétel
  • Kintlévőségek kezelésében történő részvétel
  • Együttműködés az export üzletkötőkkel és társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Minimum középfokú LENGYEL nyelvismerettel rendelkezel
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnyt jelent:
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Navision program ismerete
Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52., de a munkakör betöltésére kalocsai munkavégzéssel is lehetőség van
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig 8:30-17:00-ig
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Szeged

Hosszútávú karrierlehetőséget és stabil munkahelyet keresel? Szeretnél hozzájárulni a pihentető alváshoz, azáltal, hogy vásárlóid számára biztosítod a legmegfelelőbb termékeket? Megtaláltad! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása. Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai. Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 47 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer. Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva