TERMÉKFOTÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
részmunkaidőben az alábbi pozícióba:

TERMÉKFOTÓS

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Termékfotók készítése (Reklámajándékok)
  • Termékképek utómunkája (szerkesztés, retusálás, körbevágás, színezés)
  • Képanyag kezelése és folyamatos karbantartása, feltöltése
  • Kampányfotók, lifestyle fotók készítése
  • Fotózás céges rendezvényeken
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Van minimum 1 éves tapasztalatod termékfotós és/vagy fotós területen
  • Otthonosan mozogsz a fotózás utómunkálataiban
  • Felhasználói szinten ismered az Adobe Photoshop programot
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Monotonitás tűrés, önállóság és precizitás jellemez
  • Nyitott vagy új ismeretek és módszerek elsajátítására
Előnyt jelent:
  • További Adobe programok használatában szerzett tapasztalat (Bridge, InDesign)
  • Total Commander felhasználó szintű ismerete
  • Ismered az O365 alkalmazásokat
  • Képszerkesztő AI programokban szerzett tapasztalat
Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig 08:30-15:00
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!