PROJEKT ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Folyamatosan fejlődő design lámpák kereskedelmével foglalkozó partnerünk
új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fix- és teljesítményarányos juttatás
  • Igényes munkakörnyezet Budapest belvárosában
  • Érdekes, mozgalmas és kreatív munkakör
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos részvétel tréningeken és kiállításokon
  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú lehetőség
  • Stabil céges háttér, hosszútávú célokkal
Leendő feladatok:
  • Projekt menedzserek támogatása
  • Megrendelések, árajánlatok írása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Gyártókkal való kommunikáció
  • Aktív részvétel a projektekben
  • Projektek nyomon követese
  • Adminisztrációs feladatok végzése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Határidők betartása
  • Előrelátás
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhető, rugalmas személyiség
  • Hajlandóság új dolgok megtanulására
  • Excel, word, power point programok gyakorlati ismerete
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest 6. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat budapesti csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának része. Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva