RENDSZERSZERVEZŐ - ERP ÜZEMELTETŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és
egyik legnagyobb okmány- és hamisítás elleni védelemmel ellátott
termékeket gyártó biztonsági nyomdája.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörre:

Főbb feladatok:
  • Új munkatársuk fő feladata a társaság integrált vállalatirányítási rendszerével (ERP) kapcsolatos folyamatainak összehangolása, koordinálása, valamint az ügyfél- és vállalati igények figyelembevételével való fejlesztése lesz
  • A jelenlegi termelés- és vállalatirányítási rendszerek folyamatainak támogatása, kulcsfelhasználókkal való kapcsolattartás, fejlesztési igények felmérése, dokumentálása
  • Az üzleti folyamatok monitorozása, folyamatos ellenőrzése
  • Az üzleti adatok strukturálása, karbantartása
  • Aktív részvétel és közreműködés az ERP fejlesztési stratégia kidolgozásában és az éves ERP fejlesztési tervek elkészítésében
  • Elkészült fejlesztések, új szoftver verziók élesbe állításának koordinálása
  • Jogosultságok kezelése
Elvárások:
  • Műszaki és/vagy közgazdasági egyetem vagy szakirányú főiskolai végzettség
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, különös tekintettel az Excelre
Előnyt jelent:
  • Folyamatmodellezési ismeret, tapasztalat
  • Nyomdai technológiák ismerete
Amit kínálnak:
  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, élet-, baleset-, és betegbiztosítás, kedvezményes kamatozású dolgozói lakáshitel, kedvezményes sportolási lehetőség, bónusz juttatás)
  • Fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Bács-Kiskun megye

Részt vennél egy most induló ipar 4.0-ás technológiával tervezett gyár felfuttatásában? Úgy gondolod, hogy hasznos lehet az SAP tudásod egy áramgazdálkodási termékeket gyártó cég berkein belül? Ha igen, akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk egy francia multinacionális cég, akik világelsők az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és az ezekhez a szakmákhoz igazított megoldások gyártásában. Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kulcsfontosságú munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk IT tanácsadással, egyedi szoftver- és iparági megoldások fejlesztésével optimalizálja a vállalatok alapvető üzleti folyamatait. A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara elismerte munkaadói megbízhatóságukat, és elnyerték a "Megbízható Munkaadó" címet. Céljuk, hogy példaértékű módon gondoskodjanak munkatársaik munka- és életkörülményeiről. Csapatuk erősítésére keresünk munkatársat a lehető legkorábbi kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva