KÜLKERESKEDELMI ADMINSZTRÁTOR RÉSZMUNKAIDŐBEN

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat
budapesti csapatukba az alábbi pozícióba:

KÜLKERESKEDELMI ADMINSZTRÁTOR
RÉSZMUNKAIDŐBEN

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Kereskedelmi képviselők teljes körű adminisztrációs támogatása
  • Új partnerek integrálása vállalatirányítási rendszerbe
  • Reklamációk ügyintézésében való részvétel
  • Számlázás
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig 08:30-15:00 vagy 08:30-13:00
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Folyamatosan fejlődő design lámpák kereskedelmével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának része. Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva