TERMELÉSI SUPERVISOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata,
mely 2008-ban alakult. Cégük fő profilja a műanyagflakonok gyártása.
A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik.

Hozzájuk keressük leendő munkatársuk fiatalos, dinamikus csapatukba
egy családbarát munkahelyre az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Felügyeli a termelés megvalósítás folyamatát, koordinálja a műszakvezetőket
  • KPI (heti) készítés, monitorozás, továbbítás, akciók nyomon követése
  • Egyéb, a gyártáshoz és/vagy a termeléshez kapcsolódó dokumentációk ellenőrzése
  • Preventív és korrektív karbantartások nyomon követése, támogatása, javaslattétel beavatkozásra
  • Operatív feladatokban való részvétel, továbbá bekapcsolódás a probléma megoldásokba, és részt vesz a root cause analízisben
  • Szükség esetén helyettesítési feladatokat lát el, folyamatosan fenntartja a kommunikációt a társosztályokkal
  • Részt vesz a folyamatoptimalizálásban, a continuous improvement projectekben
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (mérnök) és több éves szakmai gyakorlat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Magasfokú elkötelezettség a fejlődés iránt
  • Tanulási hajlandóság
  • Célorientált, motivált, jó szervező készség
  • Nem csak egyedül szeret dolgozni, hanem kiváló csapatjátékos is
Előnyt jelent:
  • Multinacionális cégnél szerzett több éves tapasztalat a termelésben vagy termelésirányitásban
  • LEAN filozófia és eszközök ismerete és gyakorlati alkalmazása
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem, bónuszrendszerrel
  • Kiemelt utazási költségterítés
  • Béren kívüli juttatások
  • Tanulási hajlandóság támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőséggel
  • Fiatalos környezet, összetartó, dinamikus közösség
Munkavégzés pontos helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 48 nap múlva